Dinginlik ve tazelikline1line2
Türk Hamamıline1line2

Türk geleneklerinde özel bir yere sahip olan hamam uygulaması sayesinde vücut hem fiziksel hem de zihinsel olarak toksinlerden arındırılır. Sıcak suyun vücut üzerindeki yumuşatıcı ve rahatlatıcı etkisi sayesinde tüm hücrelerinizde yenilenme hissedeceğiniz bir ritüeldir.

Saunaline1line2

85-110 °C aralığındaki kuru sıcak sayesinde vücudu tüm ağrılardan ve gerginlik hissinden arındırıcı bir etkiye sahiptir. Özellikle kronik rahatsızlıklarda ( migren, baş ağrısı vs.) 10-15 dakika süre kalınması önerisiyle çözüm olarak tercih edilmektedir.

Buhar Odasıline1line2

42-45°C aralığındaki buhar odası ve nemli olma özelliği sayesinde solunum yollarındaki rahatsızlıkları azaltıcı etkiye sahip olmakla beraber kan dolaşımını hızlandırıcı bir etkiye sahiptir.

Keseline1line2

Kese, cilt yüzeyinde biriken ölü hücrelerin arındırılmasında en etkili yöntemlerden biridir.

Tüm fiziksel ve zihinsel stresinizi arındıran sakinleştirici bir kese ritüelidir.

Düzenli aralıklarla kese yaptırmanın vücuda pek çok faydası bulunmaktadır. Ciltteki ölü tabakayı soyan kese, cildin oksijen almasını ve canlılık kazanmasını sağlar. Yağ yakılmasına da katkı sağlayan kese, kan dolaşımını hızlandırarak cilde tazelik katar. Düzenli kese yaptırmak, selülit oluşumunu da engellemektedir.

Köpükline1line2

Sıcak ve soğuk su bulabileceğiniz hamamlarda köpük masajı yaptırmak herkesin hayatında en az bir kere yaşaması gereken bir deneyim.

Kese & Köpükline1line2

Kese yaptırmanın vücuda pek çok faydası bulunmaktadır. Ciltteki ölü tabakayı soyan kese, cildin oksijen almasını ve canlılık kazanmasını sağlar.

Yağ yakılmasına da katkı sağlayan kese, kan dolaşımını hızlandırarak cilde tazelik katar. Düzenli kese yaptırmak, selülit oluşumunu da engellemektedir.

Sıcak ve soğuk su bulabileceğiniz hamamlarda köpük masajı yaptırmak herkesin hayatında en az bir kere yaşaması gereken bir deneyim.

Sultani Yegahline1line2

Kese & köpük ile başlayan ve aromaterapi masajı ile devam eden; rahatlamayı, dinlenmeyi ve enerji tazelenmesini sağlayan bir programdır.