Kullanım Koşulları Ve Rezervasyon Politikasıline1line2
Kayıtline1line2

Spa’ya ilk kez gelen misafirlerimizin bakım öncesi sağlık formu doldurmaları gerekmektedir.

Hediye Kartlarıline1line2
Tüm spa hizmetleri ve paketleri için hediye kartları satın alınabilir. Daha fazla bilgi için lütfen Spa Resepsiyon Görevlilerimiz ile iletişim kurun.
Rezervasyon ve İptal Politikasıline1line2

Spa’da randevu sistemi ile çalıştığımızdan dolayı, randevunuzu kapsayan tüm zaman dilimini size ayırmaktayız.Herhangi bir sebeple randevunuza gelemeyecekseniz en az 4 saat öncesinden bildirmeniz, online rezervasyon yaptıysanız rezervasyonlarım bölümünden iptal etmeniz gerekmektedir.

Herhangi bir spa randevusunun ve paketinin tarihini değiştirmek veya iptal etmek istiyorsanız lütfen Spa’yı 4 saat önceden haberdar edin. Bildirim yapılmaksızın kaçırılan randevular, rezerve edilen hizmetler için %100 ücrete tabidir. Gelinmeyen randevular için de aynısı geçerlidir.

Paketiniz var ise,  bildirimsiz randevuya gelmemeniz halinde paketinizden düşülür. Seans tamamlanmış olarak görünür. Hediye çekleri 3 ay geçerlidir.

Gecikmeline1line2

Rezervasyon saatinizi geçirmeniz durumunda ;bir sonraki randevulu misafiri bekletmemek adına, kalan süreniz kadar bakım uygulanır.

Kıyafet Kuralıline1line2

Spamıza geldiğinizde size özel kilitli dolap, tek kullanımlık iç çamaşırı, terlik, bornoz tarafımızdan temin edilecektir.Spa genel alanları (havuz, sauna ve buhar) bay ve bayan ortak kullanım alanıdır, uygun olan mayo/şort giymenizi rica ederiz.

Yaş Sınırıline1line2

Siz değerli Misafirlerimizin rahat etmesi açısından 15 yaşından küçük misafirlerimiz spa alanlarından Ulusal Bayram ve Resmi Bayramlar dışında; sadece ebeveynleri ile kullanabilmektedir.

Kişisel Eşyalarline1line2

Kişisel eşyalarınızı size verilen kilitli dolaplara koyabilirsiniz. Değerli mücevher ve eşyalarınızı spa resepsiyonunda bulunan kasalara bırakabilirsiniz. Spa’ da kaybolan eşyalarınızdan yönetim sorumlu değildir.