Kullanım Koşulları Ve Rezervasyon Politikasıline1line2
Kayıtline1line2

Spa’ya ilk kez gelen misafirlerimizin bakım öncesi sağlık formu doldurmaları gerekmektedir.

Rezervasyon Politikasıline1line2

Sofa Green Spa’da istediğiniz rezervasyonların garanti altına alabilmemiz için rezervasyonunuz sonrasında Öde al uygulaması ile cep telefonunuza yönlendirilen güvenli ödeme talimatını onaylamanız gerekmektedir. Ödemesi yapılmamış rezervasyonlar kesin rezervasyon olarak kabul edilmez.

İptal Politikasıline1line2

Spa’da randevu sistemi ile çalıştığımızdan dolayı, randevunuzu kapsayan tüm zaman dilimini size ayırmaktayız.Herhangi bir sebeple randevunuza gelemeyecekseniz en az 3 saat öncesinden bildirmeniz, online rezervasyon yaptıysanız rezervasyonlarım bölümünden iptal etmeniz gerekmektedir.

Paketiniz var ise,  bildirimsiz randevuya gelmemeniz halinde paketinizden düşülür. Seans tamamlanmış olarak görünür. Hediye çekleri 3 ay geçerlidir. Kullanım süresi dolmuş hediye çekleri 80 TL karşılığında en fazla 3 ay uzatılabilir.

Gecikmeline1line2

Rezervasyon saatinizi geçirmeniz durumunda ;bir sonraki randevulu misafiri bekletmemek adına ,kalan süreniz kadar bakım uygulanır.

 

Kıyafet Kuralıline1line2

Spamıza geldiğinizde size özel kilitli dolap, tek kullanımlık iç çamaşırı, terlik, bornoz tarafımızdan temin edilecektir.Spa genel alanları (havuz, sauna ve buhar) bay ve bayan ortak kullanım alanıdır, uygun olan mayo/şort giymenizi rica ederiz.

Yaş Sınırıline1line2

Siz değerli Misafirlerimizin rahat etmesi açısından 15 yaşından küçük misafirlerimiz spa alanlarından Ulusal Bayram ve Resmi Bayramlar dışında; sadece ebeveynleri ile kullanabilmektedir.

Değerli Eşyaline1line2

Spa’da kaybolan eşyalarınızdan Green Spa Yönetimi sorumlu değildir. Lütfen değerli eşyalarınızı yanınızda getirmeyiniz…