GreenSpa'ya Özel Ritüellerline1line2

Sentinus Spirit Couple Paketi

Buhar odası (15 dk)

Özel Bitkisel Aromaterapik Kokulu Buhar ortamında, nefes açma ve gözeneklerin açılması

Sauna (15dk)

Vücut ısınarak, kan dolaşımı hızlanıp enerji ve frekans değişimi

Sentinus Spirit Couple masajı (60dk)

GreenSpa özel masaj yağları ile yapılan bu masaj ruhsal ve duygusal olarak bedeni şifalandıran özel karma bir masaj türüdür.

Nature’s Symphony Body Scrup

Hamamda Scrup ile vücut ovularak, ılık su ile scrup kristalleri durulanır. Scrup ‘ın içindeki gül kokusu vücutta kalarak, kendinizi iyi hissetme modu uzun süre devam eder.

Rumi’s Rose masajı

Gül bitkiler arasında frekansı en yüksek kokuya sahiptir. Masaj sırasında yapılan özel dairesel hareketle ve koku sayesinde vücut frekansı yükseltilmektedir. Bu masaj vücutta birikmiş zararlı maddelerin, toksinlerin atılması, dokuların sıkılaşması, deri gerginleşmesi ve kasların esnemesine de yardımcı olur.

Ağır Metal & Toksit Detox Paketi

Buhar odası (15dk)

Özel Bitkisel Aromaterapik Kokulu Buhar ortamında gözeneklerin açılması, rahatlama, nefes açma.

Sauna (15dk)

Vücut ısınarak, kan dolaşımı hızlanıp, terleme yoluyla gözenekler açılarak toksit atma başlatılır.

Tepe Çakra Baş Masajı & Saç Bakımı (5dk)

Masaja Baş (Tepe Çakra) ile başlama. (Özel Aromaterapik Bitkisel Bakım Yağı ile saç köklerine masaj yapılarak en son saç uçlarına kadar yağ sürülerek, bone takılıp bırakılır. Masaj süresince aynı zamanda bu bitkisel özlerin özelliği ile baş bölgesinde bakım ve detox başlamış olur.)

Toksit Atma & Lenf Drenaj Masajı (60 dk)

Bu masaj dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan özel karma bir masaj türüdür. Beyaz kan olarak da adlandırılan vücuttaki lenf sıvının serbest akışını hızlanır. Uygulama sırasında vücuttaki belli merkezlere ve özel hareketlere deri altı ve kaslara bası uygulanır. Bu masajın  faydaları ise, bu masaj ile kan dolaşımı hızlanır. Bu da hücrelere daha fazla oksijen taşınması, dolayısıyla metabolizmanın hızlanması anlamına gelir. Metabolizmanın hızlanması kilo vermeyi hızlandırır. Düzenli uygulandığında toksit, kimyasallar ve ağır metal gibi vücutta birikmiş zararlı maddelerin atılması, dokuların sıkılaşması, deri gerginleşmesi, selülitler azalmasına yardımcı olur.