masaj

SICAK TAŞ MASAJI

Volkanik lav (bazalt) taşlarının enerjisi bize, doğayla içiçeymişiz duygusunu verir. Bu nedenle, terapi sonunda kişi fiziksel, duygusal ve zihinsel rahatlık, dinginlik kazanır; baştan ayağa arınmış hissederek kendi doğasına döner.

SEE ALL SERVICE

İSVEÇ MASAJI

Genellikle vücudun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür.

SEE ALL SERVICE

AROMATERAPİ

Aromaterapi beden ve aklın bir bütün olarak değerlendirildiği bütünlükçü -holistik- bir yaklaşımdır. Günümüzün stresli yaşam biçiminden kurtularak sağlıklı bir ruh,beden ve zihin gücüne sahip olmak için de Aromaterapi’den yararlanabilirsiniz.

SEE ALL SERVICE

DERİN DOKU MASAJI

Derin doku masajı bedensel, psikolojik ve ruhsal rahatlamak, blokajları çözmek, enerji akımını uyarmak için harika bir yöntemdir. Vücuttan toksin atmada çok etkin bir tür olup özellikle sert masajdan hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir masajdır.

SEE ALL SERVICE

uzak doğu

BALİ MASAJI

Geleneksel Bali Masajı tekniği uzun, esnek ve etkili dokunuşlar ile vücudunuza uygulanır. Dinlendirici ve rahatlatıcı “Geleneksel Bali Masajı” ile Uzakdoğu’nun holistik felsefesini hissedeceksiniz.

SEE ALL SERVICE

SHIATSU

Shıatsu Japonca’dan tercüme edilmiş shi(parmak), Atsu(baskı) anlamına gelen iki kelimenin birleşiminden oluşan bir isimdir. Vücudun akupressur noktaları üzerinde çalışarak vücuttaki chi enerjisinin akımını arttırır, tüm organları güçlendirir. Vücudun enerji sistemindeki bir bütün olarak çalışır.

SEE ALL SERVICE

THAI MASAJI

Thai masajı, Uzakdoğu felsefesi ve bilgisi ışığında, tamamıyla doğal ve insan sağlığını hem zihinsel hem de bedensel yönden iyileştirmeyi amaç edinen bir uygulamadır. Thai masajı esnekliği artırır, stresi azaltır, iç organları uyarır ve vücudun enerji sistemini dengeler.

SEE ALL SERVICE

REFLEKSOLOJİ

Refleksoloji ayaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşılık gelen refleks noktaları olduğu ve bu noktaların beden anatomisinin aynası olduğu prensibine dayanan bir sanattır. Özel el ve parmak teknikleriyle refleks noktalarına uygulanan baskı, stresin azalmasına sağlayarak bedende fizyolojik değişikliklere yol açarak vücut fonksiyonlarının normale dönmesi ile insana rahatlama hissi veren bir yöntemdir.

SEE ALL SERVICE

hamam

cilt bakımı

Experience the Art of Caring

GET LEMON AMAZING OFFERS