REFLEKSOLOJİ

  • By Selen Danacıoğlu
04
May 2017

Refleksoloji ayaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşılık gelen refleks noktaları olduğu ve bu noktaların beden anatomisinin aynası olduğu prensibine dayanan bir sanattır. Özel el ve parmak teknikleriyle refleks noktalarına uygulanan baskı, stresin azalmasına sağlayarak bedende fizyolojik değişikliklere yol açarak vücut fonksiyonlarının normale dönmesi ile insana rahatlama hissi veren bir yöntemdir.

READMORE

THAI MASAJI

  • By Selen Danacıoğlu
04
May 2017

Thai masajı, Uzakdoğu felsefesi ve bilgisi ışığında, tamamıyla doğal ve insan sağlığını hem zihinsel hem de bedensel yönden iyileştirmeyi amaç edinen bir uygulamadır. Thai masajı esnekliği artırır, stresi azaltır, iç organları uyarır ve vücudun enerji sistemini dengeler.

READMORE

SHIATSU

  • By Selen Danacıoğlu
04
May 2017

Shıatsu Japonca’dan tercüme edilmiş shi(parmak), Atsu(baskı) anlamına gelen iki kelimenin birleşiminden oluşan bir isimdir. Vücudun akupressur noktaları üzerinde çalışarak vücuttaki chi enerjisinin akımını arttırır, tüm organları güçlendirir. Vücudun enerji sistemindeki bir bütün olarak çalışır.

READMORE

BALİ MASAJI

  • By Selen Danacıoğlu
04
May 2017

Geleneksel Bali Masajı tekniği uzun, esnek ve etkili dokunuşlar ile vücudunuza uygulanır. Dinlendirici ve rahatlatıcı “Geleneksel Bali Masajı” ile Uzakdoğu’nun holistik felsefesini hissedeceksiniz.

READMORE